Nagrody i wyróżnienia

     

Koszyk
...jest pusty

Kategorie
Nowości
Polecamy
Informacje
Szukaj treści

Wpisz szukaną frazę


Wyszukiwanie zaawansowane

Ekonomiczne Problemy Usług nr 73.

66,00 zł

ISBN/ISSN: 1640-6818
Produkt niedostępny
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Oprawa:
Język:

Zapytaj o produkt

Ekonomiczne Problemy Usług nr 73. Marketing przyszłości. Trendy. Strategie. Instrumenty. Przedsiębiorstwo i konsument w ewoluującym otoczeniu (ZN 661)

Marketing przyszłości wymaga zaangażowania się przedsiębiorstwa w proces interakcji z wieloma uczestnikami rynku, badaniu ich potrzeb i dostosowywaniu się do ich wymagań, budując pozytywny wizerunek firmy jako pewnego, wiarygodne-go partnera. Następuje stopniowe przesunięcie punktu ciężkości w funkcjonowaniu podmiotów z transakcji jednostkowych w kierunku budowy długookresowych i trwałych relacji z uczestnikami otoczenia. Przekłada się to na upodmiotowienie nabywcy, który staje się rzeczywistym centrum, punktem wyjścia działań przedsiębiorstw. Właściwie stosowane narzędzia marketingu są istotnym czynnikiem kształtowania zdolności adaptacyjnych przedsiębiorstwa. Obecnie rynki zmieniają się w coraz szybszym tempie (i to w skali globalnej) i w tej nowej rzeczywistości muszą odnaleźć się zarówno firmy, jak i konsumenci. Przedsiębiorstwa pobudzane przez konkurencję oraz coraz bardziej wymagających nabywców starają się jak najlepiej dostosować do zmian w otoczeniu. Istnieje potrzeba zdobywania wiedzy, uwzględniania wielu czynników z różnych dziedzin.

Ilość stron 710
Rok wydania 2011

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Sprzedaż i marketing

                
        Dariusz Stawiński
           (91) 444 20 06 
    dariusz.stawinski@usz.edu.pl


       Magdalena Szarmach 
           (91) 444 20 09
magdalena.szarmach@usz.edu.pl

 

IBUK.PL

SWSW
Promocje
Autor

Inne produkty

Bestsellery
Powiadomienia

Ekonomiczne Problemy Usług nr 73.

Znajdziesz nas:
Znajdziesz nas:
sklep internetowy Kontakt z nami
Newsletter
Przejdź do panelu Kreator
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.